Головна » 2016 » Квітень » 4 » У Смілі пролунали два вибухи
08:00
У Смілі пролунали два вибухи

 

вибух
 

У неділю, 3 квітня, близько третьої години ранку на мікрорайоні Богдана було підірвано авто відомого в певних колах місцевого підприємця.

Як повідомляє видання “Смеляночка”, посилаючись на власні джерела, причиною вибуху став безосколковий вибуховий пристрій.

Вже через декілька годин у центрі Сміли стався другий вибух. Цього разу, за непідтвердженими даними, причиною вибуху стала граната, яку було підірвано біля багатоповерхівки за адресою вул. Соборна (Свердлова), 90.

У дворі будинку, де стався другий вибух, була автівка іншого підприємця та відомого у місті лідера Правого сектора Євгена Саражі.

Даний факт став причиною виникнення багатьох пліток серед смілян. Одна із версій міських жителів − це помста Євгену Саражі за бійку у міськраді під час дострокового відсторонення з посади міського голови Олексія Цибка.

Однак, у колах близьких до правоохоронних, версію про помсту вважають маловідсотковою та припускають, що вибух поблизу автівки Євгена Саражі є банальним збігом обставин. На це вказує і неушкодженість після вибуху його автівки, яка знаходилася на значній відстані та зовсім не постраждала.

В той же час підрив першої автівки є реальністю. Логічним є питання як саме пов’язані ці два вибухи між собою. Офіційних коментарів правоохоронців наразі ще не оприлюднювалося. У місті тривають слідчі дії.

Категорія: Місто |
Всього коментарів: 0
avatar