Головна » 2016 » Квітень » 3 » У Черкасах запровадять електронну медичну карту пацієнта, — Роман Діскант
10:00
У Черкасах запровадять електронну медичну карту пацієнта, — Роман Діскант

 

збори
 

На прес-конференції міської організації ВО “Батьківщина”, її голова Роман Діскант розповів про те, як Черкаси перетворюватимуть на «розумне місто».

Цьогоріч Програмою соціально-економічного розвитку Черкас на 2016 рік було передбачено на капітальний та косметичний ремонти медичних закладів 10 млн. грн., ще понад 7 млн. грн. – на їх устаткування сучасним обладнанням. Йдеться в тому числі і про впровадження електронної медичної карти пацієнта.

«Усі дані про людину зберігатимуться в електронному вигляді. Кожний лікар зможе за лічені хвилини дізнатися про недуги пацієнта, де він обслуговувався, яке лікування приймав. Так само і пацієнт зможе зайти в систему і переглянути свою медичну карту», — роз’яснив депутат Черкаської міської ради Роман Діскант. Запровадження електронної медичної карти пацієнта він назвав «першим кроком до запровадження системи «розумне місто».

Також Роман Діскант наголосив, що комп’ютеризація усіх процесів відкриє перед містянами багато перспектив і можливостей. Людина зможе дізнатися про можливість отримання нею тієї чи іншої пільги, субсидії, безкоштовної медичної послуги, інше.

Принагідно міський депутат нагадав про угоду, укладену між директором департаменту охорони здоров’я та медичних послуг і головними лікарями п’яти міських медзакладів про надання містянам, які потраплятимуть у черкаські лікарні у невідкладних станах, безкоштовної допомоги упродовж першої доби. Їх лікування здійснюватиметься за кошти міського бюджету. На це уже виділено 3,5 мільйона гривень.

За метеріалами видання «Про головне».

Категорія: Місто |
Всього коментарів: 0
avatar