Головна » 2016 » Березень » 29 » Тищенко планує вийти в „самотнє плавання” і презентувати свій громадсько-політичний проект
12:00
Тищенко планує вийти в „самотнє плавання” і презентувати свій громадсько-політичний проект

 

тищенко
 

Депутат Черкаської міської ради Сергій Тищенко, якого нещодавно виключили із лав “Радикальної партії Олега Ляшка” на виконкомі політичної сили заявив, що планує представити власний проект, – повідомляє „Zmi.ck.ua ”.

“Для мене таке рішення партії не стало несподіванкою, оскільки це наслідки голосування нашої фракції у Черкаській міській раді за новий склад виконавчого комітету. Тим більше, що заяву про вихід із партії я написав після складання повноважень керівника обласної організації у листопаді минулого року. Справді, напередодні голосування партійні керівники залякували намірами застосувати імперативний мандат, виключити із лав політичної сили, якщо ми не змінемо власну позицію і підтримаємо промерський виконком. Тим більше, що кожен голос тоді був вирішальний. Але я ж не партійна маріонетка , якій з Києва будуть розказувати, що потрібно робити. Так, нас схиляли до підтримки антимерської більшості, щоб повернути у Черкаси хаос: міський голова проти депутатського корпусу. Хоча виборці не для цього нас делегували у міську раду, а для роботи. Тому вдячний колегам Станіславу Лукиричу та Віталію Косяку, які мали власну позицію і підтримали наше спільне рішення. Міському голові потрібно дати хоч рік попрацювати, а вже потім питати за результат. Зараз були б чергові конфлікти, від яких люди в Черкасах дуже втомилися і які не сприяли розвитку міста.

Із великою повагою ставлюся до лідера партії Олега Ляшка, який у політиці зробив себе сам. Але, на жаль, у його оточенні є деякі народні депутати, яких можна назвати політичними підлабузниками. Вони замість того, щоб ефективно працювати, тягнуть колись рейтингову політичну силу вниз. А в партії звикли, що всі на місцях маріонетки. Більшість задовольняє це – краще засунути голову в пісок і сидіти мовчки. Тільки це не про мене. Завжди мав і буду мати власну позицію.

Зараз в Україні фактично узаконили політичну диктатуру. Наприклад, є депутати Черкаської міської ради Станіслав Лукирич або Віталій Косяк, які перемогли на своїх виборчих округах. Люди саме за них голосували. Вони зараз активно працюють на своїх округах із виборцями. Але тут з’являється партійний діяч із Києва і погрожує забрати депутатський мандат. Хіба це нормально у демократичній країні?

Я найближчим часом планую презентувати громадсько-політичний проект, над яким тривалий час працюю. Туди увійде частина команди, яка раніше зі мною вже працювала на Черкащині. Настав час рухатися вперед”.

Категорія: Влада |
Всього коментарів: 0
avatar