Головна » 2016 » Квітень » 6 » Суд не відсторонив Пустовара від виконання обов’язків головного полісмена Черкащини
10:00
Суд не відсторонив Пустовара від виконання обов’язків головного полісмена Черкащини

 

пустовар
 

Печерський районний суд не відсторонив Владислава Пустовара від посади в. о. начальника Головного управління Нацполіції в Черкаській області.

Засідання щодо цього питання відбулося вчора, проте суддя оголосила перерву до 8 квітня.

Про це виданню “Інфоміст” повідомив адвокат Пустовара Олег Гуріч.

– Суддя чекає від прокурора якихось документів додаткових, – говорить адвокат. – Відповідно до Кримінального кодексу України, суддя зобов’язаний не пізніше трьох днів розглянути клопотання. Не призначити до розгляду, а саме розглянути. Захист наполягав на тому, щоб суддя розглянула, і були підстави, щоб вона розглянула і ухвалила рішення. Однак, вона не ухвалила такого рішення. Мотиви такого відкладання мені незрозумілі.

Він також зазначив, що захисту невідомо, чи ведуться якісь слідчі дії щодо Владислава Пустовара. Нині щодо нього визначено запобіжний захід – застава. Згідно з ухвалою, він має певні обмеження у пересуванні, втім адвокат їх не назвав. Крім того, він зазначив, що на роботу на час слідства головний поліцейський області не з’являється.

У відділі кадрів ГУ НП натомість повідомили, що з 29 березня тимчасово виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області покладено на Віктора Капрізова. Такі повноваження він виконує згідно з наказом начальника Національної поліції Хатії Деканоідзе.

Нагадаємо, Генпрокуратура затримала Владислава Пустовара під час спроби дати хабар за проходження атестації двох своїх підлеглих. Сам Пустовар заявив, що зможе довести свою невинуватість.

Категорія: Місто |
Всього коментарів: 0
avatar