Головна » 2016 » Березень » 27 » Порошенко підписав указ про звільнення у запас військовослужбовців, призваних під час четвертої хвилі
08:00
Порошенко підписав указ про звільнення у запас військовослужбовців, призваних під час четвертої хвилі

 

порошенко
 

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення у запас військовослужбовців, призваних під час так званої четвертої хвилі часткової мобілізації, – пише «Українська правда» з посиланням на пресс службу глави держави.

Порошенко під час засідання РНБО повідомив:

– Хочу почати з дуже приємної новини для 45 тис. військовослужбовців, які у непростих умовах боронять нашу державу. Йдеться про військовослужбовців так званої четвертої хвилі мобілізації. Я підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних на службу указом від 21 липня 2014 року та указом від 14 січня 2015 року.

Глава держави також відзначив успішність кампанії з укладання контрактів з військовослужбовцями, яка ведеться значно більш високими темпами у порівнянні із минулими періодами.

Нагадаємо, що солдат-контрактник отримує грошове забезпечення поза зоною АТО не менше 7 тис. грн., а у зоні АТО – 11 тис. грн..

Глава держави зазначив, що вже з початку цього року укладено близько 14 тис. контрактів з військовослужбовцями на проходження служби в українському війську.  

Категорія: Влада |
Всього коментарів: 0
avatar