Головна » 2016 » Квітень » 5 » Черкащани добровільно здають зброю
14:00
Черкащани добровільно здають зброю

 

зброя
 

На Черкащині громадяни здали до поліції більше 100 одиниць зброї, 44 спецзасоби та 40 боєприпасів. Такі результати проведення на території області місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, який тривав протягом березня, − повідомляє СК ГУНП у Черкаській області.

Загалом, жителі здали до органів поліції 122 одиниці зброї, з яких 72 – мисливські гладкоствольні рушниці, 29 одиниць нарізної зброї армійських зразків. Також було добровільно здано більше 1500 набоїв до даних видів зброї та 40 боєприпасів.

Громадяни, які добровільно здали незареєстровану зброю в поліцію, мають право після перевірки зданої зброї зареєструвати її на своє ім’я в установленому законом порядку з видачі дозволу на її носіння і зберігання.

Правоохоронці допоможуть легалізувати незареєстровану зброю тим власникам, котрі можуть довести законність її походження. Для цього власникам такої зброї необхідно принести її в підрозділи дозвільної системи органів поліції за місцем проживання разом з наявними у них документами.

Правоохоронці нагадують про небезпеку зберігання незареєстрованої зброї, адже це не тільки порушення Закону, а й ризик власним життям та здоров’ям, а й небезпека для свої рідних та близьких.  

Категорія: Місто |
Всього коментарів: 0
avatar